KSW

Wrzosek, czy Szpilka? Michał Pasternak wytypował hit na KSW 94 (VIDEO)

Michał Pasternak został poproszony o wytypowanie starcia Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. „Wampir” nie potrafił wskazać jednoznacznego faworyta, choć wskazał, który fighter jego zdaniem ma przewagę.

Przypominamy, że Arek Wrzosek z Arturem Szpilką zawalczy już w sobotę 11 maja na KSW 94. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


KSW 94: Pasternak o walce Wrzosek vs. Szpilka

Michał Pasternak po ostatnim programie Fame MMA udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie został poproszony o wytypowanie hitowego starcia w wadze ciężkiej, które odbędzie się na KSW 94.

„Wampir” nie ukrywa, że faworyzuje Arkadiusza Wrzoska. Przyznał jednak, że Szpilka pokazał się ze świetnej strony w starciu z Pudzianowskim. To też sprawia, że szala zwycięstwa nie jest przechylona w stu procentach na stronę kickboksera:

– Ciężko jest wytypować tę walkę. Ja uważam, że faworytem jest Arek Wrzosek, ale uważam, że „Szpila” też walczy bardzo mądrze, co pokazał walką z „Pudzianem”. Jeśli przewróci Arka, to nie wiadomo, jak to się skończy… Nie chciałbym typować, bo dla mnie to takie pół na pół. Uważam, że większe szanse ma Arek, ale jeśli dobrze spełni swój game plan Szpilka, to jest w stanie to wygrać. Tym bardziej, po walce z „Pudzianem”. Przetrwał tę rundę, gdzie tamten go bił cały czas w dosiadzie. Widać, że nie panikuje.

Odbierz kod i oglądaj KSW 94 za jedyne 10 zł

Sprawdź!  Pudzianowski o walce z De Friesem: "Mi pas jest niepotrzebny. Nie chcę, żeby kibice mnie zapamiętali jako leniwego grubasa, który przyszedł odebrać fakturę, tylko..."

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Zobacz też inne wywiady po programie Face to Face przed FAME 21:

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.