UFC

Anakalev zapowiada nokaut na Pereirze! Zabrał głos po walce wieczoru UFC 303

Najprawdopodobniej najbliższy rywal Alexa Pereiry Magomed Ankalaev zabrał głos po ostatniej wygranej mistrza UFC.

Tegoroczny International Fight Week zakończyła gala UFC 303, na której doszło do rewanżu Alexa Pereiry z Jirim Prochazką o pas kategorii półciężkiej. Brazylijczyk ponownie wyszedł górą z pojedynku z czeskim samurajem. „Poatan” poważnie naruszył rywala w ostatniej sekundzie 1. rundy, a przerwa odsunęła jedynie w czasie to, co miało nastąpić. Był to brutalny nokaut Alexa Pereiry, który odłączył rywala high kickiem.

Ankalaev zapowiedział nokaut na Pereirze!

Jednym z najbliższych rywali Alexa Pereiry w kategorii półciężkiej będzie najprawdopodobniej Magomed Ankalaev. Rosjanin nie przegrał żadnego z ostatnich 12. pojedynków i zajmuje 2. miejsce w rankingu dywizji.

Choć Dagestańczyk ma na swoim koncie 6 oktagonowych zwycięstw przez KO lub TKO, to jednak kojarzony jest przede wszystkim ze swojego grapplingu. We wpisie po wygranej „Poatana” Ankalaev zaznaczył jednak, że właśnie stójkowo skończy Brazylijczyka.

Ludzie, uwierzcie mi, znokautuję Alexa Pereirę. Nie potrzebuję sprowadzać go do parteru. Ten gość nie ma szczęki, choć wiem, że jest bardzo niebezpieczny.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.