UFC

Dana White przyznał się do błędu! Kompletnie mylił się co do Alexa Pereiry

Dana White przyznał, że nie spodziewał się sukcesu, jaki Alex Pereira w krótkim czasie osiągnął w UFC.

W listopadzie minął 3 lata, od kiedy popularny „Poatan” zawitał do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. W tym czasie Brazylijczyk stoczył 9 walk, z których wygrał w ośmiu. Zdobył też dwa pasy mistrzowskie: kategorii średniej oraz półciężkiej. Żaden inny podwójny mistrz nie wykonał tego w tak krótkim czasie.

Dana White przyznał się do błędu

W tym czasie Alex Pereira wyrósł na jedną z największych gwiazd UFC. Stoicka postawa Brazylijczyka, jego wyjście do oktagonu i zabójcza siła ciosu szybko znalazły uznanie w oczach fanów. W ostatnich miesiącach furorę robi też jego hasło „Chama”.

Dana White przyznał przed dziennikarzami, że nie spodziewał się takich sukcesów niespełna 37-letniego obecnie Pereiry. Sternik UFC przyznał, że spodziewał się raczej, że szybko zostanie zdominowany przez grappling bardziej doświadczonych w MMA rywali:

To niesamowite, co nie? Nie, nie myślałem, że osiągnie taki sukces. Zwłaszcza, że mówimy o gościu, który przyszedł z kickboxingu. Rozumiecie? Miał długą karierę w ringu, miał już swoje lata przychodząc do UFC… Myślałem odwrotnie, myślałem , że sobie tu nie poradzi. Myślałem, że będą go obalać, ubijać, poddawać, tego typu akcje… Ale ludzie, jak bardzo się myliłem!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.