High League

Alan odpowiada Załęckiemu! Wydał oświadczenie: „Jeśli tak cię to boli dla mnie to nie problem przelać kolejne 5 tysięcy”

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie zakładu z Dawidem Załęckim. Wyjaśnił, dlaczego wpłacił tylko część pieniędzy na wskazany przez niego cel.

„Alanik” oraz „Crazy” stoczyli pojedynek na gali High League 3, który zakończył się już w pierwszej odsłonie. Załęcki nie dał rywalowi żadnych szans i w jednej rundzie posłał go trzykrotnie na deski, a sędzia musiał przerwać starcie.

Kilka dni przed galą freak fighterzy wzięli udział w Rundkach, podczas których założyli się o 10 tysięcy złotych. Kwieciński był bowiem przekonany, że Dawid Załęcki stosuje środki dopingujące. „Crazy” w odpowiedzi zapewnił, że jest czysty i w każdej chwili może przejść badania.

Alan wydał oświadczenie w sprawie zakładu

Załęcki, żeby nie pozostawić żadnych wątpliwości, dwukrotnie zrobił sobie badania. Alan ostatecznie zapewnił, że wpłaci wspomniane pieniądze, jednak tylko połowa trafiła na cel wskazany przez przeciwnika. „Crazy” zamieścił na swoich social mediach nagranie, na którym przekazał, że pozostałą kwotę, czyli 5 tysięcy złotych zgromadzi ze zbiórki lub licytacji.

Po tamtym nagraniu Kwieciński musiał zmierzyć się z ogromną krytyką, na którą odpowiedział za pośrednictwem social mediów. Freak fighter na swoim Instagramie opublikował oświadczenie oraz napisał:

Sprawdź!  (VIDEO) Murański ostro o Alanie po konferencji: "Ten kundel sam się upokarza. Wszędzie gdzie idzie, tam jest bity"

– Dobra!!! Pokrzyczeli, popisali słabe komentarze? Pytam, czy już? !?!?! To teraz parę słów ode mnie. Wydaje oficjalne oświadczenie na temat moich wpłat na konta charytatywne.

Druga sprawa. Tak w skrócie. Kiedy Dawidek Załęcki nie zrobił wszystkich badań, powiedziałem że wpłacę i tak pieniążki, ale na fundację, które ja wybiorę ( nagrałem story o tym nawet, ale pewnie nie wszyscy zobaczyli, więc wstawię dziś ponownie). W tym momencie powiedziałem, że wpłacę na fundację @fundacja_obudz_nadzieje mojego dobrego kolegi @wielki.bu. Z Tym że Dawid zrobił resztę badań, a że ja nie chciałem zostać gołosłownym, przelałem część tu, część tu. Jeśli Dawidek Cię to tak boli dla mnie nie problem przelać kolejne 5tys dla Ciebie. Tylko pamiętaj, by również wywiązywać się z obowiązków.

– A Wy ludzie pomyślcie, zanim coś napiszecie. Sam sobie obiecałem, że z każdej walki będę teraz wpłacał na którąś fundację. Oczywiście nie jestem w stanie wszystkim pomoc, ale komuś na pewno. I to nie będą pieniążki z PPV tylko moje prywatne.

Poniżej znajdziesz obszerne oświadczenie Alana Kwiecińskiego w sprawie zakładu z Dawidem Załęckim:

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Konfrontacja Bomby z trenerem Oknińskim! "Ty jednostrzałowcu! Raz jesteś niby gangsterem, a raz fraj**em!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.