FAME MMA

Alan Kwieciński zabrał głos na temat walki z Pasternakiem! Wskazał kolejnych rywali w FAME [WIDEO]

Mimo iż startował z pozycji underdoga Alan Kwieciński odniósł wczoraj zwycięstwo na gali FAME Friday Arena 2. Naturalnie pierwszym wyborem na kolejnego rywala zdawał się być Michał Pasternak, jednak freak fighter ma inne spojrzenie w tej kwestii.

Popularny „Alanik” na ostatniej gali Fame MMA mierzył się ze swoim byłym trenerem i dobrze sobie znanym Dominikiem Zadorą. Choć to właśnie „Japoński Drwal” typowany był na faworyta, to jednak Kwieciński zwyciężył już w 1. rundzie. Freak fighter szybko obalił oponenta i zaraz udało mu się założyć gilotynę.

Zdaniem wielu kibiców naturalnym wyborem na kolejnego rywala dla „Alanika” jest Michał Pasternak. Przed FAME Friday Arena 2 mówiło się o tym, iż wygrany pojedynku Kwieciński vs Zadora zmierzy się właśnie z „Wampirem”. Co na to Alan? W rozmowie z Fansportu.pl zdradził, z kim chce się zmierzyć w kolejnych starciach.

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.