FAME MMA

Alan Kwieciński po raz kolejny gwiazdą memów! Odpowiada z czego są rodzynki [WIDEO]

Alan Kwieciński około 20:00 zasiądzie dziś w studio Fansportu TV, gdzie będzie odpowiadał na pytania zadawane zarówno przez prowadzących, jak i fanów na czacie. Na pewno nie zabraknie też tematu zbliżającej się gali FAME: Reborn!

Popularny „Alanik” to postać niezwykle polaryzująca publiczność, która jednak nie może odebrać mu tego, że nie odmawia on walki. Kwieciński zaliczył w 2022 roku fatalną serię 4. porażek. a jego pogromcami byli Denis Załęcki, jego ojciec Dawid Załęcki, czy świętej pamięci Mateusz Murański. Alan odbił się jednak po tym w fenomenalnym stylu nokautując „Wiewióra” podczas FAME 17.

Kwieciński w tym roku walczył jeszcze dwukrotnie. Najpierw przegrał niejednogłośną decyzją z „Zadymą”, a we wrześniu zwyciężył z dawnym przyjacielem, Dominikiem Zadorą. „Japoński Drwal” do klatki wraca w tę sobotę. Na gali FAME: Reborn czeka go potyczka w boksie z Michałem Pasternakiem.

LIVE z Alanem Kwiecińskim

Tematu tej walki na pewno nie zabraknie w trakcie transmisji na żywo ze studia Fansportu TV. Alan Kwieciński od godziny około 20:00 będzie gościł w programie LIVE. Swoje pytania możecie mu zadawać na czacie.

Sprawdź!  Alan Kwieciński o pojedynku Bomba vs Murański: "Ta walka była ustawiona. Zero charakteru, zero czegokolwiek"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.