FAME MMA

Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim: „Pe**s. Nie boję się go. Z tego co słyszałem to…”

Alan Kwieciński pojawił się na drugiej konferencji przed październikową galą FAME MMA 12. Już 2 października w Arenie Gliwice w walce wieczoru Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke. Starcie zakontraktowane jest na 15-minut walkę w brudnym boksie, bez żadnej przerwy, w małych rękawicach.

Alan Kwieciński w debiucie na FAME MMA 6 sensacyjnie przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Powrócił na FAME 8, gdzie przez decyzję wygrał z Piotrem Pająkiem, a starcie zakontraktowane było wówczas w formule K-1. Werdykt dla wielu był bardzo kontrowersyjny i pół roku później doszło do rewanżu – tym razem w MMA. Na jubileuszowej gali FAME 10 Pająk poddał Kwiecińskiego w drugiej rundzie.

Denis Załęcki to były zawodnik organizacji GROMDA. Po jednym z turniejów, gdzie przegrał z Vasylem Halychem w finale (wyszedł do walki ze złamaną ręką) Bad Boy postanowił założyć własną organizację THE WAR, gdzie organizowane są starcia 1vs1 i 3vs3 na gołe pięści.

Ostatnio głośno zrobiło się za sprawą kolejnej walki „Bad Boya” na gali EFM SHOW 2, gdzie spektakularnie znokautował rywala już w 1 rundzie pojedynku. 

Przed tym wydarzeniem Załęcki wielokrotnie twierdził, jak bardzo trudno jest znaleźć dla niego odpowiedniego rywala. Tą informację potwierdził jeden z szefów organizacji EFM Show Norbert Sawicki.

Sprawdź!  Muran zamierza ukarać Alana Kwiecińskiego. Chce z nim walczyć na gołe pięści: "Godzi się na wszystko, ale tylko w rękawicach, taki sportowiec..."
Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim: "Pe**s. Nie boję się go. Z tego co słyszałem to..."

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Alan Kwieciński o Denisie Załęckim

Kwieciński pojawił się na drugiej konferencji FAME, gdzie opowiedział o tym kiedy możemy spodziewać się jego pojedynku i z kim potencjalnie mógłby się zmierzyć.

Do Ciebie ustawia się kolejka chętnych. Czym to jest spowodowane? – spytał „Flint” z portalu fansportu.pl

„Jeszcze jest ten Denis penis. Słuchaj, jeżeli dobrze by zapłacili mogę z nim wyjść. Nie boję się go. Ja bym mógł w K-1, bo w MMA jakby mnie obalił to ciężko bym miał, ale w K-1 mógłbym się bić. Nie oglądałem jego walki na EFM SHOW, ale z tego co słyszałem to nie jest jakimś zawodnikiem dobrym.” – powiedział Kwieciński.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Marcin Wrzosek vs Don Kasjo na FAME MMA 12

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *