FAME MMA

(VIDEO) Arek Tańcula obawia się zapasów rywala na Fame MMA 17. „Legendy krążą, że Damian Janikowski musiał…”

Nowego mistrza kategorii średniej FAME poznamy na najbliższej gali, 3 lutego. O zawakowany tytuł zmierzą się Arkadiusz Tańcula i Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka.

Choć obaj panowie mieli wystąpili tylko na jednym wydarzeniu największej federacji freak fight w Polsce, to jednak o wiele bardziej zajęty był Arkadiusz Tańcula. Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw stoczył tego samego wieczoru dwa pojedynki, z ojcem i synem. Najpierw poddał Mateusza Murańskiego duszeniem zza pleców, a następnie jednogłośną decyzją pokonał starszego „Murana”, Jacka.

Maksymilian Wiewiórka na Fame MMA 14 pewnie zdominował Krystiana Wilczaka, broniąc pasa kategorii półśredniej. Na tej gali pojawił się też „Kubańczyk”, który zawakował tytuł dywizji średniej. Kilka miesięcy później potwierdzono, że „Wiewiór” i Tańcula stoczą o niego pojedynek na Fame MMA 17.

Arkadiusz Tańcula z szacunkiem do rywala

W wywiadzie udzielonym kanałowi Fansportu freak fighter przyznał, że z dużym szacunkiem podchodzi do swojego oponenta. Wiewiórka znany jest z kapitalnych zapasów i Tańcula słyszał, że przeciwnik na FAME 17 miał poddać jednego z zawodników KSW.

Sprawdź!  Ferrari ostro odpowiada Błońskiemu! Dojdzie do walki na FAME? "Taki byłeś k**wa kozak, teraz..."

Jako zawodnika go mega szanuje w i nie mówię, obawiam się trochę tych jego zapasów. Jest, k**wa, jest dobrym zapaśnikiem. Legendy chodzą, że on Janikowskiemu Damianowi… -zaczął Arek, a dziennikarka potwierdziła tę „legendę”. Sam medalista igrzysk olimpijskich przyznał, że musiał odklepać po skrętówce „Wiewióra”.

– Wiesz, no ja oczywiście nie będę doprowadzał takiej sytuacji, żebyśmy leżeli w ogóle! Więc to pierwsza rzecz. Ale nie ukrywam, że gdzieś się obawiam tych jego zapasów i ciężko trenuje pod to, żeby przeciwstawić się jego zapasom – dodał Arkadiusz Tańcula.

Kursy bukmacherskie FAME 17: Tańcula vs. „Wiewiór”

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Boxdel odpowiada szefowi KSW! "FAME przyczyniło się do rozwoju MMA w Polsce"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.