FAME MMA

Alan Kwieciński nie gryzie się w język! Chce walki z Michałem Pasternakiem

Od dłuższego czasu wiele wskazywało na to, że wkrótce dojdzie do pojedynku Pasternak vs Kwieciński. Alan wypowiedział się na ten temat w najnowszym wywiadzie dla Fansportu.pl.

Organizacja Fame MMA od dawna sięga po co bardziej medialne postaci ze świata sportu. Jednym z ich najnowszych nabytków został Michał Pasternak, niezwykle doświadczony fighter MMA, który zaliczał występy nie tylko w polskich, lecz także w zagranicznych federacjach. Popularny „Wampir” jest skonfliktowany z Alanem Kwiecińskim, choć póki co do pojedynku nie doszło.

To może zmienić się już wkrótce. „Alanik” gościł w studio Fansportu.pl. Wypowiedział się tam między innymi na temat Denisa Załęckiego, jak i właśnie Michała Pasternaka. Kwieciński stwierdził, że nie obawia się doświadczonego oponenta i prędzej czy później dojdzie do ich spotkania w klatce.

Nie bałem się bić z Denisem, z jego ojcem, z Michałem Pasternakiem – też bym się nie bał. Może bym był skazywany na porażkę, w co nie wątpię, ale ja się nie boję bić. Ja się tej walki nie boje. I wiem, że prędzej czy później dojdzie do tej walki. Mój menedżer chce układać moją karierę tak, żeby było dobrze. Ale nie raz trzeba patrzeć, co chce zawodnik, co chcą ludzie zobaczyć.

To nie jest tak, że ja się tego pajaca boję. Ja tego pi… się nie boję. Nie, ja się go absolutnie nie boję.

Cały wywiad z Alanem Kwiecińskim obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.