FAME MMA

Alan Komentuje aferę z „Nitro” i jego synem! Mocne słowa o Murańskich: „Zwykłe szm**y. To jest przegięcie pały”

Alan Kwieciński w ostatnim wywiadzie odniósł się do głośnego konfliktu pomiędzy rodziną Murańskich i Sergiuszem Górskim znanym jako „Nitro”.

Ostatnie dwa cage federacji FAME wywołały sporo kontrowersji. Doszło podczas nich m.in. do konfrontacji pomiędzy Jackiem i Sergiuszem. Mimo że „Nitro” nie gościł w studio, programy w dużej części dotyczył właśnie jego oraz jego syna.

Murańscy cały czas zarzucają, że Górski wychowuje nie swoje dziecko. „Nitro” w końcu nie wytrzymał i w mocny sposób odniósł się do całej sprawy. Nie spodobało mu się to, że na takim temacie FAME próbuje zdobyć zasięgi i pobić rekordy oglądalności. Zapowiedział również, że pozwie Jacka Murańskiego.

Alan ostro o Murańskich

Coraz więcej osób zabrało głos w tej sprawie i stanęło po stronie Górskiego, podkreślając, że Murańscy przekroczyli granicę. W ostatnim wywiadzie dla TVreklama również Alan Kwieciński został zapytany o całą aferę i postawę „Muranów”.

Freak fighter nie szczędził ostrych słów Mateuszowi oraz Jackowi. Przyznał również, że jeśli dojdzie do rewanżu z młodym Murańskim, to będzie chciał go skończyć przed czasem i niczego nie pozostawi w rękach sędziów, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszej walki.

Sprawdź!  Marcin Różalski ostro wyjaśnia Alana Kwiecińskiego! "Jak chcesz się bić to przyjedź! Ja ci zrobię taki ku**a fejm, że jak będą..."

– To jest przegięcie pały. Wszyscy z nimi jadą, to są szmaty, to są zwykłe szmaty. Jak będę miał okazję, to nie zostawię werdyktu w rękach sędziów, jeśli chodzi o Mateusza. To jest taka szmata i to są takie szuje, że nie mają już innych pretekstów, żeby się uczepić, to się czepiają rodziny, bo im się wyczerpują te zapasy.

Kursy bukmacherskie na rewanż Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.