FAME MMA

Adrian Polak rzucił się na zawodnika FAME MMA! Awantura w drodze do szatni [WIDEO]

Choć od gali FAME MMA 20 minęło już kilka dni, do sieci trafiają nagrania z tego, czego nie ujęły kamery w transmisji. Na trybunach doszło bowiem do konfrontacji Adriana „Polaka” z niedoszłym oponentem.

Polański wystąpił na jubileuszowej gali, gdzie brał udział w turnieju z dwoma milionami złotych w stawce. Były mistrz Fame MMA dla wielu był faworytem do końcowego zwycięstwa. Freak fighter tradycyjnie przygotowywał się w WCA pod okiem Anzora Azhieva.

„Polak” tymczasem nie wyszedł nawet za ćwierćfinał. Adrian mierzył się w nim z Josefem Bratanem, który nie kryje się z tym, iż do walk wychodzi niemalże „z marszu”. Raper z wytwórni GM2L szybko zaliczył 3 nokdauny, dzięki którym zanotował wygraną.

Polak rzucił się na zawodnika FAME!

Na trybunach w drodze na zaplecze „Polak” mijał swojego niedoszłego oponenta, czyli znanego z Twittera (X) „Grega”. Ten na Fame MMA 20 pojawił się ze swoim dobrym przyjacielem i tatuatorem „Kozovskym” oraz niepokonanym pięściarzem Oskarem Wierzejskim.

Stały ekspert programu Tweet Talk znany jest z mocnych i uszczypliwych komentarzy, które wygłaszał też pod adresem Adriana. Gdy ten opuścił klatkę, Grzegorz proponował mu paczkę chusteczek na otarcie łez, o czym napisał w social mediach. Wraz z Wierzejskim mieli też śmiać się z Polańskiego.

Sprawdź!  Alan wbija szpilkę w Załęckiego po Clout MMA 2! Chce stoczyć rewanż

Ten nie wytrzymał i rzucił się na obu, choć odbił się od barierek. Dodatkowo dosięgnąć go miała kontra wyprowadzona przez Oskara. który dodatkowo wystosował kilka słów do „Polaka” na X:

Choć mała ku…wko, przerobię cię na lego.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.