PRIME SHOW MMA

Adrian Cios w trakcie gali wycofał się z walki! Zrzuca winę na federację Prime!

Do niecodziennej sytuacji doszło na ostatniej gali Prime Show MMA. Pojedynek ze sporym konfliktem w tle został odwołany jeszcze w trakcie wydarzenia, choć obaj zawodnicy byli na hali.

Piąta edycja freak fightowego show była już wcześniej przekładana, a ostatecznie doszło do niej 1 lipca. We Wrocławiu kibice obejrzeli między innymi demolkę na Don Kasjo w wykonaniu Dominika Zadory, czy też totalną dominację Ewy Piątkowskiej na cięższym o 75 kg mężczyźnie.

Na konferencjach prasowych nie brakowało oczywiście popularnych „dymów”. W nich od początku przodowali skonfliktowani Adrian Cios i „Magical Jr”. Ochrona przy obu zawodnikach miała sporo roboty, a przy konfrontacjach face to face dochodziło też do rękoczynów. Tak budowane emocje zwiastowały emocjonujący pojedynek, jednak do tego nie doszło.

Adrian Cios wycofał się z walki!

Dosłownie na minuty przed wyjściem freak fighterów do klatki w tej znalazł się Tomasz Bezrąk. Obecność Łukasza „Magicala” w zasadzie zdradzała cel wizyty prezesa zarządu Prime Show MMA. Ten ewidentnie niezadowolony poinformował, iż do pojedynku nie dojdzie, ze względu na Ciosa.

Sprawdź!  (VIDEO) Mirosław Okniński stoczy walkę we freakach?! "Każda federacja by tego chciała, to by się sprzedało mega!"

U freak fightera na Instastory zaraz pojawiło się zdjęcie z rozłożonymi rękoma, a chwilę później wideo, w którym poinformował o „wyproszeniu z areny”. Stwierdził, że to wina organizacji, która miała przeszkodzić w pojedynku – Bardzo chciałem zawalczyć, ale niestety federacja nie dopuściła do mojej walki i kazali opuścić obiekt – Nike jednak nie uwierzył w jego słowa.

Profil Adriana jest już prywatny i nagranie nie jest dostępne dla szerszej publiczności. Więcej informacji znaleźć można w ogłoszeniu organizacji Prime, która wyjaśniła:

OFICJALNE OŚWIADCZENIE
Na moment przed walką Adrian Cios postanowił renegocjować warunki kontraktu, mimo podpisanej i obowiązującej umowy.
Zawodnik poinformował Federację, że nie wyjdzie do pojedynku, jeśli nie zostaną wprowadzone zmiany w umowie.
Podsumowując – nie dojdzie do pojedynku Adriana Ciosa z Magicalem JR.
Federacja podejmie w najbliższych dniach stosowne kroki prawne co do zaistniałej sytuacji oraz rażącego naruszenia warunków kontraktu przez Zawodnika.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.