PRIME SHOW MMA

Piątkowska chce walczyć z Pudzianem! Rzuciła mu wyzwanie: „Mamy go rozpracowanego. Pierwsza runda i…”

Ewa Piątkowska odniosła łatwe zwycięstwo na gali Prime Show MMA 5, po którym rzuciła wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Była mistrzyni świata podczas wczorajszego wydarzenia zmierzyła się „Puszbarberem”, który był od niej cięższy aż 75 kilogramów! Musiała uważać na jego ciężkie ciosy, przez co nie widzieliśmy żadnych wymian. Przez trzy rundy Piątkowska punktowała i uciekała przed pięściami rywala. Ten próbował atakować, jednak większość jego ciosów nie doszła do celu.

Zaraz po zakończonej walce „Tygrysica” postanowiła wyzwać do walki Mariusza Pudzianowskiego. Zapewne był to pomysł jej trenera Mirosława Oknińskiego, który miał okazję współpracować z były strongmanem i nie przepuści okazji, aby wbić w niego szpilkę.

Piątkowska w klatce oświadczyła, że trenera ma przygotowany plan – Pudzianie, przyjmij wyzwanie. Pokazałam, że potrafię pokonywać ciężkim facetów. Idę po ciebie, jesteś następny. (…) Mój trener ma plan na niego.

W wywiadzie dla fansportu.pl dodała, że Akademia Sportów Walki Wilanów rozpracowała Pudzianowskiego, co pozwoli jej odnieść szybkie zwycięstwo – Jakby Pudzian przyjął, to robię wagę do góry. Mamy go tak rozpracowanego w Akademii że pierwsza runda i po Pudzianie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.