Boks

Adamek szokuje! Mówi o sytuacji politycznej w Polsce: „Wiedzą, co robić, by było…”

Słowa Tomasza Adamka zaskoczą wielu kibiców! Były mistrz świata wypowiedział się na temat obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju.

Jeden z najlepszych polskich pięściarzy sam próbował swoich sił w polityce. Były mistrz świata w 2014 roku kandydował do Parlamentu Europejskiego jako członek Solidarnej Polski. Partii jednak nie udało się przekroczyć progu wyborczego.

Szokująca wypowiedź Adamka

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Przeglądu Sportowego został zapytany o potencjalny powrót do polityki. Przyznał, że nie jestem nim zainteresowany i zszokował swoimi słowami o aktualnej sytuacji na scenie politycznej:

– Nie ma mowy. Niech rządzą, są tam mądrzy, wykształceni ludzie w polityce. Wiedzą, co robić, by było dobrze w Polsce. Uważam, że obecnie jest dobrze, a teraz wszystko zależy od tego, jak ludzie zagłosują jesienią.

Wytknął też Polakom, że mocno narzekają na obecną władzę, która zdaniem Adamka radzi sobie bardzo dobrze:

– Nie jestem w Polsce często, ale najbardziej widzę, jak ludzie narzekają. Wszyscy narzekają, a mało kto jest zadowolony. Nie wiem, czy tak wszędzie jest, czy tylko Polacy tak narzekają. By nie narzekać, trzeba iść głosować. Iść za głosem serca. Wtedy nikt nie będzie narzekał. Najwięcej narzekają ci, którzy nie idą głosować.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.