KSW

Adamek nie powinien wracać do sportu? Szef GROMDY odradza walkę z Błachowiczem [WIDEO]

Niedawny wpis Jana Błachowicza do Tomasza Adamka natychmiast wywołał dyskusję, czy nie skończy się to walką. Głos w sprawie ewentualnego starcia zabrał Mariusz Grabowski.

Popularny „Góral” powrócił niedawno po ponad 5-cio letniej przerwie i podczas KSW Epic zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Adamek zwyciężył po kontuzji rywala, choć do momentu przerwania był tłem dla młodszego fightera MMA.

Grabowski skomentował pomysł walki Adamek vs. Błachowicz

Niebawem po walce Tomasz Adamek w wywiadach stwierdził, że walka na KSW Epic była łatwo zarobionymi pieniędzmi. Na jego słowa mocno zareagował Jan Błachowicz, co wielu traktuje jako podkładkę pod przyszłą walkę.

O takie ewentualne starcie w rozmowie z Michałem Tuszyńskim dla Fansportu TV zapytany został Mariusz Grabowski. Szef GROMDY przyznał, że Adamek po freakowych pojedynkach nie powinien już wracać do walk z zawodowcami.

– Dla kibiców miałoby to sens, tylko czy by miało to sens czysto sportowy? Tomek po walce z Mamedem Khalidovem, która skończyła się, jak się skończyła. Tomek na tle Mameda wygrał, ale to nie była ta szybkość, lata przerwy zrobiły swoje. Teraz te freaki, w które Tomek celuje… Nie wiem, czy to byłby sens. Janek Błachowicz jest w ciągłym treningu, na pewno w niezłej formie. (…) Janek ma świetną stójkę i boksersko jest niezły. W tym przypadku po tym, co widziałem z Mamedem, to by nie była łatwa przeprawa dla Adamka. Po tych walkach freakowych, co ma dwie, to już bym nie wracał do sportu, bo to nie ma sensu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.