GROMDA

Szef GROMDY stanowczo odpowiada Różalowi! Grabowski nie da sobą pomiatać [WIDEO]

W ostatnich dniach mocno stężała atmosfera na linii Marcin Różalski – Mariusz Grabowski. Były zawodnik KSW nie gryzł się w język mówiąc o szefie GROMDY, który stanowczo odpowiedział mu w najnowszym wywiadzie.

W obliczu skandalicznych nagrań z udziałem Popka, które wypłynęły na światło dzienne przed kilkoma tygodniami, ze skutkiem natychmiastowym został on zwolniony z GROMDY. Wiele osób ze świata sportów walki nagrało swoje reakcje, a jedną z nich był „Różal”.

Mariusz Grabowski niedawno udzielił wywiadu, w którym ponownie wypowiedział się o raperze. Jego słowa zostały źle zrozumiane przez Marcina Różalskiego, co poskutkowało ostrym nagraniem na jego social mediach.

Mariusz Grabowski stanowczo odpowiada

Szef GROMDY niemal natychmiast zareagował w swoich social mediach odpowiadając „Różalowi”. Grabowski odniósł się też do byłego mistrza KSW w najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV.

Panie Marcinie, pan Grabowski myślę, że przeżył dużo więcej, jak pan. I myślę, że pana opowiadanie o zasadach pana Grabowskiego, to nie wypada. Mam dużo kolegów i nigdy żaden się nie powstydził moim zachowaniem. Ja wiem, co robiłem. Ja wiem, na czym polegają zasady. Pan nie musi nagrywać filmików, wykorzystywać mnie, jako osoby. Ja nie jestem pomiataczem, jak pan sobie myśli. Powiedziałem wyraźnie: w GROMDZIE są zasady i pan Grabowski ma zasady i zawsze je będzie przestrzegał. Powtarzam: niech pan śpi spokojnie, Popka w GROMDZIE nie będzie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.