KSW

20 niecelnych ciosów Pudzianowskiego! Jest nagranie z walki ze Szpilką! [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie z pojedynku, w którym Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Arturem Szpilką. Były strongman nie wykorzystał szansy na zwycięstwo.

Niemal wszyscy eksperci wskazywali zwycięstwo „Pudziana” na gali KSW Colosseum 2. Jest on już w MMA blisko 14 lat i stoczył 26 pojedynków. Ma znacznie większe doświadczenie od Szpilki, który w tej formule jest dopiero od roku i zwyciężył 3 walki, w tym jedną przez kontuzję rywala.

Pudzianowski nie wykorzystał szansy

Osoby ze środowiska mieszanych sztuk walki wyjaśniały, że Szpilka powinien utrzymywać walkę w stójce, a Pudzianowski sprowadzać ją do parteru. Obaj zawodnicy popełnili ogromne błędy, jednak „Szpila” potrafił przetrwać kryzys i zwyciężyć starcie przez nokaut.

Już w pierwszych sekundach były pięściarz ruszył na swojego przeciwnika. Pudzianowski świetnie to wykorzystał i sprowadził walkę do parteru. Kontrolował starcie z góry przez całą pierwszą rundę, jednak nie był w stanie rozbić rywala.

W pewnym momencie rozpuścił pięści i chciał zasypać Szpilkę ground and pound. Wyprowadził około 20 ciosów, jednak Artur, który jedynie bronił się wyprostowanymi rękami, był w stanie uratować się przed atakami Pudzianowskiego. Krótko po rozpoczęciu drugiej rundy były strongman poszedł na wymianę z pięściarzem, co skończyło nokautem.

Sprawdź!  Kontuzja skreśla szanse Denisa Załęckiego? Artur Szpilka zdecydowanym faworytem!

Poniżej znajdziesz nagranie, na którym możesz zobaczyć fragment pojedynku, kiedy to Pudzianowski próbował rozbić Szpilkę w parterze:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.