KSW

Znamy kolejnego pretendenta do pasa KSW! Martin Lewandowski potwierdza

Już za kilka miesięcy Paweł Pawlak przystąpi do kolejnej obrony pasa wagi średniej. Poznaliśmy kolejnego pretendenta do jego tytułu. Martin Lewandowski potwierdził je w wywiadzie dla Sport.pl.

Popularny „Plastinho” w grudniu przystąpił do pierwszej obrony mistrzostwa kategorii średniej, po które sięgnął na Stadionie Narodowym. Wówczas Pawlak pokonał Tomasza Romanowskiego, a kilka miesięcy później żywą legendę KSW, Michała Materlę.

Wiemy też, z kim Paweł zmierzy się w kolejnej obronie. Jeden z szefów największej polskiej organizacji MMA, Martin Lewandowski, został zapytany w rozmowie ze Sport.pl o to, czy Damian Janikowski otrzyma wkrótce title shota.

O ile współwłaściciel KSW wskazał kolejnego pretendenta, o tyle ewentualny czas walki podał jedynie w przybliżeniu.

– Myślę, że tak, takie jest jego… „destiny” Dogrywamy przeróżne walki. Musimy je podzielić logicznie i praktycznie, żeby każda gala miała coś fajnego i ciekawego. Damian jest jednym z tych kluczowych zawodników, który przyciąga zainteresowanie i spektakularnie walczy, ostatnia jego walka była dla mnie jego najlepszą w karierze. Nie powiem gdzie, kiedy, co i jak, ale po Paryżu tak, czyli od maja w górę.

Janikowski towarzyszył Lewandowskiemu i z nieskrywaną radością wypowiedział się o tak długim okresie na przygotowania.

Sprawdź!  Arbi Shamaev nie ma wątpliwości. Szczerze o walce Pudzianowski vs Mamed: "Ja wiem, jak to będzie wyglądać. To jest zbyt proste, żeby oceniać 50 do 50"

– Celujemy z nimi w maj, czerwiec albo lipiec. Może je trochę przedłużymy, może zrobimy w nich przerwę, ale zacząłem się szykować na walkę w maju z taką opcją, że może być to czerwiec i lipiec. Na pewno będę gotowy – dodał z zapewnieniem „Damiano”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.