KSW

Kibice Legii Warszawa wspierali Arka Wrzoska potężnym dopingiem [VIDEO]

Za nami jedno z największych wydarzeń w polskim MMA, czyli gala XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym, podczas której do akcji powrócił Arkadiusz Wrzosek.

Zawodnik, któremu zawsze towarzyszy liczna grupa kibiców z Legii Warszawa, tym razem miał okazję zawalczyć przed własną publicznością w swoim mieście. Na gali nie mogło zabraknąć jego fanów, którzy zapewnili mu niesamowity doping.

Wrzosek błyskawicznie rozprawił się ze swoim rywalem Bogdanem Stoicą. Pokazał tym razem prawdziwe MMA i sprowadził swojego rywala do parteru, po czym poddał legendarnym już „Saleta choke” – czyli duszeniem przedramieniem.

Od początku do końca były kickboxer mógł liczyć na ogromne wsparcie fanów, którzy są z nim przy okazji każdego pojedynku. Poniżej znajdziesz nagranie z gali XTB KSW Colosseum 2, na których zobaczysz, jak wyglądał sektor z kibicami Wrzoska:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.