MMAUFC

17.000 biletów na UFC 262 zostało wyprzedane w kilka minut

Z jak dużą potrzebą MMA na najwyższym poziomie borykają się fani pokazała sprzedaż biletów na galę UFC 262, która odbędzie się 15 maja w Toyota Center w Houston. Jak ogłosiło UFC na swoich mediach społecznościowych – 17 tysięcy biletów na to wydarzenie wyprzedało się w kilka minut.

Organizacja UFC nie tak dawno wyprzedała wszystkie bilety na wydarzenie UFC 261, które odbędzie się już w kwietniu. Oczywiście po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa nie trudno się domyślić, że szczęśliwcy, którym udało się zakupić wejściówki na to wydarzenie musieli uporać się ze sporą konkurencją i działać bardzo szybko. Zarówno gala UFC 261 jak i UFC 262 sprzedały się dosłownie w kilka minut.

W walce wieczoru dojdzie do starcia o zwakowany przez Khabiba Nurmagomedova pas kategorii lekkiej – Charles Oliveira skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem. Ciekawe starcia, które również czekają na nas podczas tej gali to starcie Leona Edwardsa z powracającym Nate’m Diazem, a Tony Ferguson powalczy z Beneilem Dariushem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *