MMAUFC

17.000 biletów na UFC 262 zostało wyprzedane w kilka minut

Z jak dużą potrzebą MMA na najwyższym poziomie borykają się fani pokazała sprzedaż biletów na galę UFC 262, która odbędzie się 15 maja w Toyota Center w Houston. Jak ogłosiło UFC na swoich mediach społecznościowych – 17 tysięcy biletów na to wydarzenie wyprzedało się w kilka minut.

Organizacja UFC nie tak dawno wyprzedała wszystkie bilety na wydarzenie UFC 261, które odbędzie się już w kwietniu. Oczywiście po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa nie trudno się domyślić, że szczęśliwcy, którym udało się zakupić wejściówki na to wydarzenie musieli uporać się ze sporą konkurencją i działać bardzo szybko. Zarówno gala UFC 261 jak i UFC 262 sprzedały się dosłownie w kilka minut.

W walce wieczoru dojdzie do starcia o zwakowany przez Khabiba Nurmagomedova pas kategorii lekkiej – Charles Oliveira skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem. Ciekawe starcia, które również czekają na nas podczas tej gali to starcie Leona Edwardsa z powracającym Nate’m Diazem, a Tony Ferguson powalczy z Beneilem Dariushem.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.