MMAUFC

Dustin Poirier podpisał kontrakt na trzecią walkę z Conorem McGregorem

10 lipca ma dojść do trzeciego starcia Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Choć dotychczas wszystko opierało się jedynie na przypuszczeniach, to dziś oficjalnie jeden z bohaterów pojedynku podpisał kontrakt. Wygląda więc na to, że niebawem doczekamy się oficjalnego potwierdzenia trylogii.

ESPN jako pierwsze poinformowało o tym, że Poirier podpisał kontrakt na trzeci pojedynek z McGregorem, co później zostało potwierdzone przez dobrze poinformowane w środowisku osoby. Z informacji, które płyną dowiadujemy się, że Conor McGregor – choć jeszcze nie podpisał – to uzgodnił wszystkie warunki kontraktowe.

Na samym początku Dana White stwierdził, że zrobi wszystko by walka odbyła się w Las Vegas latem tego roku, jednak z dochodzących informacji wynika, że stan Nevada przedłuży zakaz gromadzenia się i organizacji imprez z udziałem publiczności co oznacza, że pojedynek odbędzie się jednak w innej lokalizacji.

Pierwszy pojedynek odbył się w roku 2014. Wtedy górą wyszedł z niego Irlandczyk, który znokautował Poiriera w pierwszej rundzie. Amerykanin wziął udany rewanż za tamtą porażkę w styczniu, kiedy to na UFC 257 to on znokautował Notariousa. Co ciekawe, Poirier wybrał trylogię z Conorem McGregorem – stawiając ją ponad możliwym starciem o tymczasowy pas kategorii lekkiej, o który ostatecznie powalczą Michael Chandler i Charles Oliveira.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.