MMAUFC

Dustin Poirier podpisał kontrakt na trzecią walkę z Conorem McGregorem

10 lipca ma dojść do trzeciego starcia Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Choć dotychczas wszystko opierało się jedynie na przypuszczeniach, to dziś oficjalnie jeden z bohaterów pojedynku podpisał kontrakt. Wygląda więc na to, że niebawem doczekamy się oficjalnego potwierdzenia trylogii.

ESPN jako pierwsze poinformowało o tym, że Poirier podpisał kontrakt na trzeci pojedynek z McGregorem, co później zostało potwierdzone przez dobrze poinformowane w środowisku osoby. Z informacji, które płyną dowiadujemy się, że Conor McGregor – choć jeszcze nie podpisał – to uzgodnił wszystkie warunki kontraktowe.

Na samym początku Dana White stwierdził, że zrobi wszystko by walka odbyła się w Las Vegas latem tego roku, jednak z dochodzących informacji wynika, że stan Nevada przedłuży zakaz gromadzenia się i organizacji imprez z udziałem publiczności co oznacza, że pojedynek odbędzie się jednak w innej lokalizacji.

Pierwszy pojedynek odbył się w roku 2014. Wtedy górą wyszedł z niego Irlandczyk, który znokautował Poiriera w pierwszej rundzie. Amerykanin wziął udany rewanż za tamtą porażkę w styczniu, kiedy to na UFC 257 to on znokautował Notariousa. Co ciekawe, Poirier wybrał trylogię z Conorem McGregorem – stawiając ją ponad możliwym starciem o tymczasowy pas kategorii lekkiej, o który ostatecznie powalczą Michael Chandler i Charles Oliveira.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *