KSWPRIME SHOW MMA

Życiński o debiucie Szpilki w MMA: „Musiał coś wygrać, żeby dostać walkę z królem. Zleję go w jego dyscyplinie”

Kasjusz Życiński ponownie zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia z Arturem Szpilką. Freak fighter nie ma wątpliwości, że skończy pięściarza przed czasem.

Aktualnie Szpilka to zawodnik KSW, który zamierza kontynuować karierę w formule MMA. Jak sam jednak przyznał, nie wyklucza walki w federacji freakowej. Co więcej, w sprawie takiego starcia były już prowadzone rozmowy, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Wszystko wskazuje jednak na to, że prędzej czy później do takiej walki dojdzie. „Don Kasjo” chciałby spróbować swoich, walcząc ze Szpilką w formule bokserskiej.

„Don Kasjo” o walce z Arturem Szpilką 

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama Kasjusz został zapytany o potencjale starcie z Arturem Szpilką. Podobnie jak poprzednio, również i tym razem zaznaczył, że najpierw musi przejść operację, a następnie będzie można rozmawiać o pojedynku. 

Freak fighter jest jednak przekonany, że poradzi sobie z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata i co więcej, zamierza znokautować Artura Szpilkę

– Obstawiałem, że wygra, bo inaczej walka ze mną by była bez sensu. Bo to która by była, 10 przegrana z rzędu? No musiał coś wygrać, żeby dostać walkę z królem. Po operacji będziemy myśleć. (…) Boks. Jeżeli już dojdzie do tej walki, to ja Arturowi pokaże, że zleję go w jego dyscyplinie, gdzie on był na wysokim światowym poziomie, ja byłem tylko na amatorskim lata temu. Jak będzie wszystko dograne, to jestem pewny, że go znokautuję.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Starcie Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu zamyka kartę KSW 60

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.