KSW

Okniński mocno o mistrzu KSW! Przewiduje porażkę Mariana Ziółkowskiego! „Judasz nie wygra na Narodowym”

Trener Mirosław Okniński ponownie wbił szpilkę w Mariana Ziółkowskiego. Typuje porażkę mistrza KSW na gali Colosseum II.

„Golden Boy” już w czerwcu zawalczy na Stadionie Narodowym. Przystąpi do kolejnej obrony i zmierzy się z mocnym rywalem, jakim jest Salahdine Parnasse, który w ostatnim starciu przeszedł z kategorii piórkowej do lekkiej, pokonując przed czasem Sebastiana Rajewskiego.

Okniński mocno o Ziółkowskim

Po jednym z ostatnich wywiadów Polaka głos zabrał Mirosław Okniński, który w przeszłości współpracował z Marianem. Co ciekawe, w ostatnim czasie mocno atakuje zawodnika KSW, gdyż nie spodobały mu się jego słowa dotyczące konfliktu z innym trenerem Przemysławem Szyszką.

– Wszystko wychodzi od tego, że trener nie powinien mówić w opinii publicznej, że jest lepszym trenerem. Jeśli jest lepszym trenerem, to prawda sama się obroni. To tak, jakbym ja krzyczał, że jestem najlepszym zawodnikiem. Nie będę krzyczał, tylko będę starał się to pokazać w klatce, a nie poprzez słowa – stwierdził Ziółkowski w rozmowie z fansportu.pl.

Spotkało się to z natychmiastową reakcją Oknińskiego, który nie powstrzymał się od mocnych słów i napisał – Tak jest, jak twój wychowanek zostaje sprzedawczykiem.

Teraz ponownie uderzył w byłego podopiecznego i dodał kolejny wpis – Judasz nie wygra na Narodowym.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.