KSW

Klatka zwiększa szanse Mameda? Adamek szczerze o arenie walki legend

Wiele osób szanse Mameda Khalidova w walce z Tomaszem Adamkiem widzi w tym, że panowie zawalczą w klatce. „Góral” po raz pierwszy stoczy pojedynek w takiej arenie.

Tomasz Adamek niespełna 6 lat wytrzymał na emeryturze po KO z rąk Millera. Były mistrz świata w boksie wystąpi w walce wieczoru gali XTB KSW Epic, gdzie czeka go pojedynek z Mamedem Khalidovem. Niemal wszyscy zgodnie uważają, że „Góral” pokona byłego mistrza KSW. Niemało osób szans tego drugiego doszukuje się w arenie walki, którą będzie klatka.

Adamek – Khalidov: Zgarnij kod PPV!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Szef KSW przed walką legend: "Nie walczył z zawodnikiem jego pokroju" [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Adamek nie obawia się walki w klatce

Temat klatki poruszył w rozmowie z oboma panami Andrzej Kostyra. Tomasz Adamek uważa, że nie miejscem, w którym zmierzy się z legendą KSW nie ma większego znaczenia. „Góral” uważa, że nie wpłynie to na jego występ. Ważniejsze są od tego czynniki zewnętrzne, jak dyspozycja dnia.

Jak się wchodzi do klatki to nie widzisz, że jest klatka, że jest siatka wokoło, czy to ring. Patrzysz na przeciwnika, na jego twarz i ścinasz kąty, szachujesz. To już nie ma znaczenia, czy to jest koło, kwadrat, czy prostokąt. Najważniejsza jest dyspozycja dnia i świetne widowisko. To kibice chcą zobaczyć i mam nadzieję, że im to damy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.