Clout MMA

Znamy kursy na walkę Marcina Najmana! Przed „El Testosteronem” ogromne wyzwanie!

Marcin Najman stanie przed jednym z największych wyzwań w karierze. Bukmacherzy nie mają wątpliwości i z łatwością wskazali ogromnego faworyta.

Najman aktualnie ma za sobą pierwszą walkę w MMA wygraną na pełnym dystansie. Po decyzji sędziów pokonał Pawła Jóźwiaka i przedłużył serię do trzech zwycięstw. Wcześniej pokonał „Miśka z Nadarzyna” i Rysia „Szczenę”, którzy nie mieli wcześniej do czynienia ze sportami walki.

Znamy kursy na walkę Najmana

Tym razem Najman zdecydował się na rywala ze znacznie wyższej półki i na gali Clout MMA zmierzy się z Andrzejem Fonfarą pięściarzem, który wygrał 30 z 36 zawodowych pojedynków oraz był m.in. mistrzem organizacji IBO. Teraz jednak zadebiutuje w MMA i mimo braku doświadczenia w tej formule jest gigantycznym faworytem.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to on zwycięży walkę. Najman jest jednak mocno zmotywowany, gdyż pomiędzy panami jest ogromny konflikt. Będzie chciał wykorzystać swoja doświadczenie w mieszanych sztukach walki i wykorzystać zapasy oraz parter, z którym pięściarze mają ogromny problem.

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Zaskakujące kursy na walkę Le Banner vs Załęcki! Bukmacherzy wskazali underdoga!

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na walkę Najmana!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.