Clout MMA

Najman pewny wygranej z Adamkiem! „Na dziś nie ma ze mną żadnych szans”

Marcin Najman daje jasno do zrozumienia, kto znajduje się na jego celowniku. Najpierw idzie po Andrzeja Fonfarę, następnie po jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii.

Podczas pierwszej edycji Clout MMA „El Testosteron” przywita w formule MMA debiutującego Fonfarę. Pomiędzy zawodnikami jest ogromny konflikt i możemy spodziewać się naprawdę mocnych wymian na konferencjach.

Najpierw Fonfara, później Adamek

Bukmacherzy oraz kibice nie mają wątpliwości i stawiają Fonfarę w roli ogromnego faworyta. Najman jednak zamierza rozprawić się najpierw z nim, a następnie idzie po Tomasza Adamka. W ostatnim wywiadzie dla TVreklama zapowiedział, że po wygranej na Clout MMA „Góral” zapewne sam zgłosi się do walki.

Najman ocenił również szanse Adamka w formule MMA. Przyznał, że na ten moment były mistrz świata nie ma z nim najmniejszych szans:

– Po tym, jak pokonam Fonfarę, to Adamek sam się zgłosi. Nie ma dwóch zdań. Będzie chciał pomścić kolegę i sam się zgłosi. Tym bardziej że Adamek sam zobaczy, że to nie jest nic takiego dziwnego. No i przekona się, że to jednak inny sport. Na dziś nie ma ze mną żadnych szans w MMA, no też zależy, jak będzie trenował, czy mu się będzie chciało.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.