Clout MMA

Znamy kursy na walkę Denis vs. Pasternak! Duży faworyt na Clout MMA 5

Denis Załęcki na jutrzejszej gali Clout MMA 5 zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Poznaliśmy pierwsze kursy bukmacherskie na to starcie i jak nietrudno się domyśleć, to bardziej „Wampir” jest faworytem.

„Bad Boy” podczas gali Clout MMA 5 miał zawalczyć z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Ten jednak wycofał się ze względu na poważne problemy rodzinne. Jeszcze z początku była iskierka nadziei, że do starcia dojdzie, niemniej organizacja szykowała się na ewentualne zastępstwo.

Wszyscy spodziewali się, że dojdzie do jakiegoś przetasowania z doprowadzeniem do rewanżu Denisa z Natanem Marconiem. Im bliżej soboty, tym realniejsza wydawała się opcja starcia Załęcki vs. Norman Parke. Ostatecznie jednak to Michał Pasternak będzie rywalem „Bad Boya”.

Sprawdź typowanie Denisa Załęckiego gali Clout MMA 5!

CLOUT MMA 5: Kursy na walkę Denis vs. Pasternak

Faworytem bukmacherów przed Clout MMA 5 jest oczywiście popularny „Wampir”. Pasternak dołączywszy do świata freak fightów przegrał tylko raz z Normanem Parke’em. Pokonywał za to Szeligę, Zadorę czy Tyburskiego.

Sprawdź!  Kibice skazują Artura Szpilkę na porażkę! Typują walkę z Denisem Załęckim na High League 4

Denis swoich szans może upatrywać w K-1, które jest jego bazową dyscypliną. Niemniej jednak kurs na jego zwycięstwo wynosi aż 2.70, przy zaledwie 1.35 na „Wampira”.

Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki2.70Fortuna
Michał „Wampir” Pasternak1.35Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.