Clout MMA

Oficjalnie! Znamy rywala Denisa! Wielka niespodzianka

Organizacja Clout MMA jeszcze przed media treningiem i ceremonią ważenia odsłoniła ostatnią kartę. Poznaliśmy rywala Denisa Załęckiego na jutrzejszej gali!

Pierwotnie toruński „Bad Boy” miał zawalczyć z „Ferrarim”. Ten jednak ze względu na poważne problemy rodzinne postanowił się wycofać, a organizacja poczęła poszukiwania oponenta dla Denisa.

Kolejka chętnych do Załęckiego, jak zawsze, była długa. Na programie Roast, jak i w social mediach, swój akces zgłosili Adrian Cios, Daniel Omielańczuk, „Wielki Bu”, Natan Marcoń, czy Norman Parke. Wszystko wskazywało na to, że to ten ostatni będzie rywalem Denisa i miał pojawić się w hotelu w Katowicach.

Sprawdź typowanie Denisa Załęckiego gali Clout MMA 5!

Clout MMA 5: Denis Załęcki zawalczy z „Wampirem”!

Dziś oficjalnie poznaliśmy rywala Denisa Załęckiego na Clout MMA 5. Torunianin zmierzy się z innym podopiecznym trenera Oknińskiego, Michałem „Wampirem” Pasternakiem! Walka została zakontraktowana w formule K-1 na małe rękawice.

Denis Załęcki po rezygnacji Amadeusza „Ferrariego” Roślika nie chciał łatwej walki. Chętnych było wielu, ale „Bad Boy” oczekiwał poważnego wyzwania. Już w sobotę na ostatnią chwilę wkroczy do klatki Michał Pasternak. „Wampir” to pogromca freaków. Jak poradzi sobie w klatce z dużo cięższym rywalem? – czytamy w zapowiedzi organizacji w social mediach.

Sprawdź!  Szpilka nie wierzy w kontuzję rywala! Odpowiada Denisowi! "Jak czytam te wypociny, to mnie zalewa"

Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.