Clout MMA

Denis skomentował walkę z Pasternakiem: „Nastawcie się na…”

Denis Załęcki wypowiedział pierwsze słowa po ogłoszeniu jego walki z Michałem Pasternakiem.

Dosłownie na godziny przed Clout MMA 5 organizacja musiała ratować co-main event. „Ferrari” wycofał się z powodu poważnych problemów rodzinnych, a Denis Załęcki pozostał bez rywala.

O tym, kto może zastąpić Roślika długo rozprawiano w Internecie. Przewijały się takie nazwiska, jak Daniel Omielańczuk, Natan Marcoń, czy Norman Parke. Właśnie o Irlandczyku mówiło się najwięcej, ale zaskakująco wybór padł na Michała Pasternaka.

Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

Pierwsze słowa Denisa po ogłoszeniu walki

Pojedynek Załęcki vs. „Wampir” odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Pasternak jest dużym faworytem starcia, ale Denis zapowiedział, że ciężko przepracował ostatnie miesiące:

– Tym razem miało być “łatwiej”, mocno pracowałem nad sobą przez ostatnie pół roku i walka z “Ferrarim” miała pomóc mi się odbudować. Wyszło, jak wyszło, zamiast nokautu w pierwszej rundzie na Amadim, będzie ciężka i mocna bitka z naprawdę mocnym przeciwnikiem. Nastawcie się na zaciętą walkę i mocne emocje!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.