KSW

Znamy kursy na walkę Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko! Kto faworytem głośnego rewanżu na KSW 71?

Poznaliśmy kursy bukmacherskie na debiutancką walkę Artura Szpilki, do której dojdzie już w przyszłym miesiącu na gali KSW 71.

O tym transferze mówiło się od bardzo dawna. Już w 2017 roku szef organizacji Martin Lewandowski wspominał, że debiut Artura Szpilki w KSW jest nieunikniony i dojdzie do niego prędzej czy później. Jak się okazało, kibice musieli jednak czekać dłużej, niż początkowo zapowiadano.

Dopiero 18 czerwca „Szpila” stoczy pierwszy pojedynek w nowej formule. Do debiutu przygotowuje się w klubie WCA i nie będzie miał łatwego zadania, gdyż zmierzy się z Sergiejem Radczenko, który ma już doświadczenie w klatce MMA.

Dla zawodników będzie to starcie rewanżowe, gdyż po raz pierwszy zmierzyli się w 2020 roku. Stoczyli pojedynek bokserski, który zakończył się mocno kontrowersyjną decyzją. Duża część kibiców oraz komentatorzy widzieli zwycięstwo Ukraińca, jednak w górę powędrowała ręka Artura Szpilki.

Teraz pojedynek odbędzie się w innej formule i wydaje się, że pewną przewagę będzie miał Radczenko, gdyż w MMA walczył już trzykrotnie. Wszystkie pojedynki stoczył w 2019 roku. Dwa starcia zwyciężył po nokautach technicznych oraz poniósł porażkę po pełnym dystansie i jednogłośnej decyzji sędziów.

Sprawdź!  Roberto Soldić o ofertach innych organizacji: "UFC kilka razy się ze mną kontaktowało. Gdy jesteś dobry, każdy się do ciebie zgłasza"

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko

Według bukmacherów na ten moment w głośnym zestawieniu nie ma żadnego faworyta. Starcie został dopiero potwierdzone oraz nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po debiutującym Arturze Szpilce.

Kursy zapewne podobnie jak w przypadku wielu innych zestawień bardzo szybko ulegną zmianie i niedługo poznamy nazwisko zawodnika, który do klatki wejdzie jako faworyt.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STS. Bukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.