KSW

Krzysztof Włodarczyk coraz bliżej KSW? Lewandowski przekazał nowe informacje!

Martin Lewandowski w najnowszym wywiadzie wypowiedział się na temat negocjacji z Krzysztofem Włodarczykiem. Okazuje się, że w temacie „Diablo” nastąpił przełom!

Od dawna mówi się o ewentualnej walce Włodarczyka z Arturem Szpilką. „Diablo” zdawał się być o krok od Fame MMA, czym skonfundował Martina Lewandowskiego. Współwłaściciel KSW rozmawiał bowiem z pięściarzem w sprawie angażu do największej w Polsce organizacji MMA.

Ostatnio w tej sprawie wypowiedział się Andrzej Wasilewski. Promotor Włodarczyka powiedział w programie Klatka po klatce, że jest otwarty na rozmowy z Lewandowskim. Zaznaczył przy tym, że starcie „Diablo” vs. Szpilka nie jest ich priorytetem.

Przełom w sprawie Włodarczyka?

Z Arturem Mazurem ze wspominanego programu porozmawiał też Martin Lewandowski. Szef KSW wspomniał, jak wyglądały wcześniejsze negocjacje z Włodarczykiem. Przekazał też najnowsze wieści w sprawie rozmów z „Diablo”:

Pamiętam, jak zaprosiłem Krzyśka na rozmowy takie konkretne, miałem wrażenie, dotyczące i przeciwnika, i daty, i tak dalej. Później się to rozeszło po kościach. Rozmawiałem z nim dwukrotnie, rozmawiałem parę razy też z Andrzejem Wasilewskim.

Wyraziłem pełne zainteresowanie, żeby Krzysiek zasilił szeregi KSW, jednocześnie nie tracąc tego, co tam mu Andrzej boksersko przygotował. Tak myślałem, że tak po prostu się to potoczy. Nie wiem, czy nagle jakieś rozbudzone aspiracje? Nagle, skoro ktoś jest tobą zainteresowany, to może okazało się, że trzeba to przenegocjować…? Jakoś poszło to w bardzo złą stronę.

Mam wrażenie, że teraz nie do końca wiem, na czym stoimy. Poza tym – i to jest nowość! – przed twoim telefonem kończyłem rozmowę z Krzysztofem Włodarczykiem. Teraz będę z nim bezpośrednio gadał. Upoważnił mnie do tego, że mogę powiedzieć: wracamy do rozmów na temat ewentualnej walki w KSW.

Lewandowski przyznał, że w organizacji znalazłoby się wielu potencjalnych rywali dla „Diablo”. Najbardziej go jednak interesuje oczywiście starcie z Arturem Szpilką, które mogłoby się odbyć na zasadach boksu w małych rękawicach lub K-1.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.