KSW

Trener Pudzianowskiego przeciwny walce z Mamedem! „Zrobię wszystko, żeby Mariusz nie wyszedł do tej walki”

Do walki z Mamedem Khalidovem jednak nie dojdzie? Po gali KSW 70 głos zabrał trener Mariusza Pudzianowskiego, który nie chce, żeby takie starcie miało miejsce.

„Pudzilla” podczas sobotniej gali zmierzył się z legendą polskiego MMA Michałem Materlą. Były strongman zaskoczył wielu kibiców i ciężko znokautował zawodnika ze Szczecina. Ustrzelił go potężnym podbródkowym, na którego polował od początku walki.

Po zwycięstwie do klatki wszedł Mamed Khalidov i razem z Pudzianowskim wstępnie umówili się na pojedynek. Bez wątpienia byłoby to jedno z najgłośniejszych starć w historii całego polskiego MMA.

Trener Pudzianowskiego nie chce walki z Mamedem

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć takie starcie, jednak trener Anzor Azhiev w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zaznaczył, że zrobi wszystko, aby do walki z Khalidovem nie doszło. Jeśli ostatecznie „Pudzilla” zdecydowałby się na takie zestawienie, w jego narożniku na pewno zabraknie Azhieva i prawdopodobnie drugiego z trenerów Arbiego Shamaeva.

– Nie chciałbym tej walki z Mamedem. Ja myślę, że tak samo i Arbi Shamaev. Mamed jest dla nas bliską osobą, jest jak starszy brat. Jak zaczynaliśmy swoje kariery z Arbim, pomagał nam, to był wzór, patrzyliśmy na Mameda, jeździliśmy do Mameda. To jest taka osoba ogólnie nie tylko dla nas, dla naszego narodu jeden z najlepszych zawodników, ja myślę, że najlepszy zawodnik. Ta osoba, która nam pomagała… No po prostu nie dam rady wyjść przeciwko niemu.

– Nieważne czy wychodzę przeciwko niemu walczyć, czy nie walczyć, ale w narożniku też nie chciałbym być. Nie dam rady wyjść do narożnika i mam nadzieję, że Mariusz nie zawalczy z nim. Ja na pewno nie wyjdę, nie wiem jak Arbi. Ja nie dam rady i zrobię wszystko, żeby Mariusz nie wychodził do tej walki, Mariusz też wie, jaką mamy relację z Mamedem, jakie podejście.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Maciej Kawulski ostro o Normanie Parke: "On ma żółte papiery i nie można..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.