Clout MMA

Najman rusza w Polskę z serią wykładów o freak fightach! „Podzielę się z wami wiedzą, którą przez lata zdobyłem”

Marcin Najman postanowił wykorzystać swoją wiedzę na temat freak fightów i zapowiedział, że zamierza przeprowadzić wykłady.

„El Testosteron” to jeden z najpopularniejszych zawodników freakowych w kraju. Bez wątpienia odniósł sukces w swojej dziedzinie, gdyż większość walk zakończył porażką i to zazwyczaj po kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu sekundach, jednak mimo to nadal wzbudza duże zainteresowanie kibiców.

Co ciekawe, jego pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim uznaje się za pierwszy freak fight w Polsce, a oglądalność tamtego starcia ustanowiła rekord 6 milionów widzów, który raczej nie zostanie już nigdy pobity.

Teraz „El Testosteron” zdradził, że chce podzielić się swoją wiedzą na temat freaków, świata medialnego czy nawet sposobami na radzenie sobie z krytyką i hejterami:

– Witam wszystkich. Wpadłem na taki pomysł, aby podzielić się wiedzą z tymi, którzy chcą dowiedzieć się, jak naprawdę funkcjonuje ten świat medialny, jak radzić sobie z hejtem, jak dowiedzieć się o mechanizmach, o freak fightach, jak w nich zaistnieć. Stwierdziłem moi drodzy, że ja po prostu pojadę w Polskę z serią wykładów.

– Już niebawem ogłosimy pierwszy taki całodzienny zjazd, gdzie będą wykłady, panele i do południa, i po południu. A potem obiad integracyjny dla wszystkich. Mam nadzieję, że podzielę się z wami wiedzą, którą przez te lata zdobyłem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.