MMAUFC

Znamy kursy bukmacherskie na walkę Mateusza Gamrota z Holtzmanem na UFC Vegas 23! Walka już w sobotę.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala UFC Vegas 23, na której zawalczy Polak – Mateusz Gamrot. Przeciwnikiem trenującego na co dzień w Czerwonym Smoku Poznań Gamera będzie niebezpieczny Scott Holtzman. Znamy kursy bukmacherskie jakie proponuje na UFC Vegas 23 nasz partner, bukmacher STS.

Pierwszą walkę w UFC Gamrot stoczył w grudniu 2020 roku i po bardzo wyrównanym boju przegrał przez niejednogłośną decyzję z Guramem Kutateladze. Pomimo porażki padło wiele słów o tym, że werdykt był kontrowersyjny, a tak naprawdę wygrana należała do Gamera. Zawodnik pochodzący z Kudowy Zdrój nie podłamał się po porażce i była to dla niego dodatkowa dawka motywacji.

Aktualnie Gamrot przebywa w American Top Team na Florydzie, gdzie do walki z Holtzmanem przygotowuje się z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Kursy bukmacherskie Mateusz Gamrot vs Scott Holtzman

Według ekspertów Mateusz Gamrot jest wyraźnym faworytem w pojedynku ze Scottem Holtzmanem. Jak zaznaczył w ostatniej rozmowie z Polsat Sport, Gamer będzie szukał zakończenia walki przed czasem. Nie znamy kursów na wygraną przed czasem, jednak przed samym pojedynkiem powinny być one dostępne tutaj.

Kursy bukmacherskie:
Wygrana Mateusza Gamrota: 1.45
Wygrana Scotta Holtzmana: 2.75

Darmowy zakład na galę UFC Vegas 13 odbierzecie – tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund, a na start otrzymasz FREE BET w wysokości 29 zł i ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 zł.

Sprawdź!  Jan Błachowicz przewiduje, z kim się zmierzy po UFC 266! "Wierzę, że pokonam Glovera i pozostanę mistrzem."

Otwórz konto – odbierz bonus

Ogromnym faworytem w walce wieczoru jest Marvin Vettori, za którego zwycięstwo bukmacher proponuje kurs 1.30. Jeśli ktoś pokusiłby się oto, że górą z tej walki wyjdzie Kevin Holland to kurs na to zdarzenie wynosi aż 3.50.

Dużymi faworytami do wygrania swoich pojedynków zdaniem bukmacherów są również Kasanganay (1,32), De Castro (1,35) oraz Dumont (1,40).

Gdzie oglądać walkę Gamrot vs Holtzman?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *