KSW

Zgarnij bilety na galę KSW 84 w Gdyni! Do wygrania dwie podwójne wejściówki!

Gala KSW 84 zbliża się wielkimi krokami. Już w tę sobotę największa polska organizacja MMA po raz pierwszy zawita w Gdyni. Z tej okazji możesz zgarnąć darmową wejściówkę na to wydarzenie!

15 lipca w Polsat Plus Arena Gdynia odbędzie się 10 emocjonujących pojedynków. W akcji ponownie zobaczymy m.in. Damiana Janikowskiego, który stanie do trudnej walki z Cezarym Kęsikiem. Natomiast w co-main evencie do okrągłej klatki powróci były mistrz Sebastian Przybysz i zmierzy się z debiutującym w KSW Islamem Djabrailovem.

Jeśli chodzi o walkę wieczoru, ulubieniec kibiców Phil de Fries po raz kolejny przystąpi do obrony mistrzowskiego tytułu wagi ciężkiej. Niepokonany w polskiej organizacji Brytyjczyk zmierzy się z Szymonem Bajorem i po raz kolejny wyjdzie do klatki jako ogromny faworyt.

Darmowe wejściówki na galę KSW 84!

Dla wszystkich zainteresowanych galą KSW 84 mamy świetną wiadomość! Fansportu.pl wraz we współpracy z Monster Energy oferuje do wygrania dwie podwójne wejściówki na galę. Ponadto zgarniesz także zgrzewkę napojów!

Zasady są wyjątkowo proste! Wystarczy, że wykonasz dwa zadania:

Sprawdź!  Materla powraca do klatki na KSW 78 w Szczecinie! Bukmacherzy wskazali dużego faworyta

1. W komentarzu pod nagraniem napisz, na którą walkę czekasz najbardziej.
2. Wyjaśnij, dlaczego wybrałeś właśnie ten konkretny pojedynek.

UWAGA! Komentarz musi być pozostawiony pod materiałem w serwisie YouTube!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.