Clout MMA

Parke podpisał kontrakt z Clout MMA? „Matrix” jest otwarty na walkę i proponuje widowiskową formułę!

Michał „Matrix” Królik jest otwarty na walkę z Normanem Parke. W mocnych słowach wypowiedział się na temat byłego zawodnika UFC.

„Stormin” potwierdził, że wraca do Polski i podpisał już kontrakt na kolejne trzy pojedynki. Najprawdopodobniej dołączy do Clout MMA, gdyż z FAME i Prime jest mocno skonfliktowany, a z całą pewnością nie dołączył do organizacji sportowej.

Na swoich social mediach od pewnego czasu pyta kibiców z kim chcieliby zobaczyć go w walce. Niedawno opublikował listę innych freak fighterów i poprosił Internautów, aby wskazali najciekawsze zestawienie.

Pojedynkiem jest zainteresowany Michał Królik, który jakiś czas temu wdał się w wymianę zdań z Irlandczykiem. Kickboxer przyznał w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl, że jeśli będzie taka okazja, to z całą pewnością zdecyduje się na starcie i zaproponował nawet specjalną formułę – boks z łokciami. Przyznał, że konfrontacja w MMA nie ma najmniejszego sensu.

– Każdy wie, jaki to jest kłamca i oszust. Niejedna federacja już się przejechała. Gdzieś tam w mediach się zaczepiamy. Jeżeli będzie okazja, to ja mu nie odpuszczę, bo mnie wywołał. Szukał walki. Wrzucił posta: „Co wy na taką walkę”. Już tego nie ma, on to usuwa. Ja mu napisałem, że dla mnie to pośmiewisko, co on robi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.