KSW

Zawodowy gracz zadebiutuje w KSW? „PashaBiceps” jest już po rozmowie z Kawulskim: „Organizacja jest otwarta, żebym…”

Zawodowy gamer zdradził, że jest już po rozmowach z szefem KSW. Czy największa polska organizacja powróci do freak-fightów?

Jarosław Jarząbkowski to zawodowy gracz e-sportowy grający w Counter Strike’a. Znany pod pseudonimem „PashaBiceps” reprezentował takie ekipy jak ESC Gaming, Universal Soldiers czy Virtus.po.

Szef KSW Maciej Kawulski w podcaście „Leśnodorski i Żurnalista w trójkącie towarzyskim” przyznał, że jest zainteresowany współpracą i zaprosił Jarząbkowskiego na spotkanie.

Natomiast sam Jarząbkowski w ostatniej Jurasówce zdradził, że przyjął zaproszenie i jest już po rozmowie z Kawulskim w sprawie dołączenia do organizacji KSW. Przyznał, że organizacja jest otwarta na podpisanie kontraktu.

Byłem na tej smacznej kawusi z Maćkiem Kawulskim. Całkiem sympatyczna rozmowa to była. Myślę, że zostawiłem po sobie dobre wrażenie. Organizacja jest otwarta, żebym się tam pojawił – przyznał.

Kilka organizacji się zgłosiło. Rozmawiamy. Z Fame MMA dostaję już od pięciu lub sześciu gal propozycje – zdradził Jarząbkowski i dodał, że chciałby najpierw mieć możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w jednej z organizacji freakowych i dopiero wtedy zdecydować co dalej – Fajną opcją byłoby iść do jakiejś organizacji freakowej, zawalczyć w jakimś w miarę sportowym pojedynku i wtedy organizacja KSW i zawodnicy mogliby powiedzieć: ten gość sprawdził się, ma pojęcie. Coś robi, rusza się, wstydu nam nie przyniesie. Bierzemy go.

Jestem otwarty na nową przygodę. Nie zamykam się na żaden temat. Jak mi się spodoba, będę kontynuował – dodał.

Sprawdź!  Bójka na UFC 296 była ustawką?! Du Plessis skomentował awanturę!

Od jakiegoś czasu mówi się o debiucie pashyBicepsa w organizacji Fame MMA. Niestety kontuzja pleców wykluczyła go z możliwości zmierzenia się z Kizo w zastępstwie za Popka. Debiut Jarząbkowskiego w formule MMA jest wyłącznie kwestią czasu. Sam przyszły zawodnik przyznał, że potrzebuje około 6 miesięcy na przygotowania.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.