Boks

Zawodnicy na Underground Boxing Night 2 przed wielką szansą! „Chcemy, żeby się rozwijali i mieli motywację. Dlatego…” [VIDEO]

W najbliższą sobotę w Forcie Bema dojdzie do wyjątkowej gali: Underground Boxing Night 2. Organizatorzy po raz kolejny chcą zapewnić kibicom moc wrażeń i oprócz znanych zawodników, znów pojawią się nowe twarze.

To już druga edycja wydarzenia, na którym zawodnicy mierzą się w małym ringu 3×3 metry, który wyznaczają snopki siana. Kibice znajdują się bardzo blisko zawodników, którzy walczyć będą w dziesięciouncjowych rękawicach na zasadach boksu. W jednym z extra fightów dojdzie też do starcia w K-1.

Transmisja z gali dostępna będzie tylko i wyłącznie w systemie PPV. Na uwagę zasługuje niska cena (19,99 zł), a stream wykupić możecie klikając w poniższy link!

-> Oglądaj Underground Boxing Night 2 na żywo <-

„Chcemy dać im motywację”

W ośmioosobowym turnieju do zgarnięcia jest wyjątkowa nagroda w postaci wyjazdu na obóz treningowy do Andrzeja Fonfary. Jak podkreślił Dawid Ambroziak w wywiadzie dla Fansportu TV, jako organizatorzy starają się kreować własne gwiazdy i stawiają na ich rozwój.

Dobrze byłoby mieć te znane nazwiska. Będziemy chcieli raczej swoich zawodników promować, dlatego też chociażby właśnie wygrana: wyjazd do Andrzeja Fonfary, by ci zawodnicy nasi po prostu mogli się rozwijać, by mieli motywację do tego, żeby iść tą sportową drogą.

„Ambro” zaznaczył też, że specjalnie wybrali taką nagrodę, a nie stricte pieniężną, by zwycięzca turnieju z całą pewnością rozwinął swe umiejętności.

Sprawdź!  "Chuligan" wraca do akcji! W GROMDZIE stoczył brutalną wojnę z "Don Diego"! Teraz zawalczy na Underground Boxing Night 2

Jeżeli na przykład wygrana byłaby wygraną pieniężną i wiadomo na co by ci zawodnicy wydali te pieniądze, może nie do końca poszłoby to na sport… Jeżeli dostajesz nagrodę i to jest wyjazd na podciągnięcie swoich umiejętności to na pewno to zrobisz. Jeśli dostaniesz ode mnie 5000 zł, to może za 500 zł podciągniesz swoje umiejętności, a za 4,5 wydasz, tu gdzieś kupisz coś pójdziesz na imprezę i jakoś tam inaczej rozdysponujesz te pieniądze. A tutaj na pewno te pieniądze w całości zostaną przeznaczone na ten cel.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.