Clout MMA

Szpilka uderza w Denisa! Mocna reakcja po przegranej z Omielańczukiem [WIDEO]

Po gali Clout MMA 2 nie mogło obejść się bez komentarza Artura Szpilki. Zawodnik KSW po raz kolejny uderzył w byłego przeciwnika.

„Szpila” w organizacji High League zmierzył się z Denisem Załęckim, który przegrał po kilkudziesięciu sekundach przez kontuzję. Teraz z „Bad Boyem” zmierzył się Daniel Omielańczuk, którego mocno wspierał Szpilka i typował jego zwycięstwo przed czasem.

W klatce karty rozdawał weteran wagi ciężkiej, który rozbijał bezradnego rywala. Załęcki zaczął padać na deski bez ciosów, uciekał przed rywalem, a nawet kopał i rzucał się w nogi, mimo że starcie odbywało się na zasadach boksu. W końcu sędziowie zgodnie z ustaleniami zmienili formułę na MMA, gdyż Denis miał na swoim koncie zbyt wiele fauli.

Niestety zaraz po decyzji arbitrów Załęcki wyszedł z klatki i udał się do szatni. Nie zamierzał kontynuować pojedynku. W sieci pojawiło się wiele mocnych komentarzy zarówno od kibiców, jak i innych zawodników. Głos zabrał m.in. Artur Szpilka, który na swoich social mediach opublikował takie nagrania:

Sprawdź wywiady po Clout MMA 2:

Sprawdź!  Denis Załęcki vs Don Diego - Gdzie, kiedy i jak oglądać PPV? Transmisja na żywo. Cena, jak wykupić PPV? Denis Załęcki vs "Don Diego" za darmo

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.