KSW

Parnasse zareagował na wypowiedź Ziółkowskiego. Francuz ma dość zaczepek Polaka!

Salahdine Parnasse szybko odpowiedział na słowa Mariana Ziółkowskiego. Polski fighter stwierdził bowiem, że to on powinien zmierzyć się z Francuzem.

Salahdine Parnasse podczas ostatniej gali KSW w tym roku kalendarzowym przystąpił do próby przejęcia tronu trzeciej kategorii wagowej. Gdyby mu się to udało, zapisałby się złotymi zgłoskami w historii MMA. Fani spodziewali się spektaklu w klatce, jednak wszystko zakończyło się dość monotonnym 25-minutowym pojedynkiem.

Ostatecznie Adrian Bartosiński wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Parnasse zaproponował rewanż na kwietniowej gali w stolicy Francji, co spodobało się polskiemu mistrzowi. Ten pomysł nie spodobał się Marianowi Ziółkowskiemu, który swoje mocne stanowisko wyraził w programie MMA Studio.

Adrian Bartosiński powiedział: ”jestem za rewanżem w Paryżu, nigdy tam nie byłem”. No to, powiem ci Adrian – nie będziesz tam. Chyba, że w roli turystycznej, tak bym to sformułował. Na jakiej zasadzie ma być ten rewanż? Mieliśmy nudną walkę. (…) Z całym szacunkiem dla Adriana, ale nie widzę tu rewanżu. Jedyne sensowne zestawienie jest moje z Parnassem.

Wycinek z wypowiedzią „Golden Boya” szybko obiegł Internet. Dotarł też do Salahdine’a, który odpowiedział byłemu mistrzowi wagi lekkiej po polsku:

Sprawdź!  Khalidov otwarty na walkę z Pudzianem: "Gdyby to była freakowa walka, to bym odmówił. Pudzianowski jest 100 procentowym sportowcem"

Od półtora roku, nic nie robisz w życiu tylko o mnie mówisz. Jestem poważnym zawodnikiem i chcę się rozwijać. Miałeś 3 szanse, żeby się ze mną zmierzyć. Nie skorzystałeś. Przestań mówić na mój temat.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.