Clout MMA

Marcoń zniszczył klatkę Clout MMA! Załęcki i Labryga znów zaatakowali rywala! [WIDEO]

Na konferencji przed galą Clout MMA 3 nie mogło zabraknąć dymów! W tych przodował oczywiście Natan Marcoń, który… zniszczył też specjalną klatkę do face to face.

Podczas Clout MMA 3: Santa Clout Denis Załęcki najpierw zmierzy się z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem na zasadach K-1 w małych rękawicach. Następnie, jeśli będzie w stanie i dostanie pozwolenie od lekarzy, czeka go starcie z Natanem Marconiem, tym razem w MMA.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak2.25 – 1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Obie te walki poprzedzone były głośnymi konfliktami z udziałem „Bad Boya”. Atmosfera między nim, a Masiakiem zdecydowanie ostygła, niemniej jednak panowie na face to face stanęli w Icewallu. Jest to specjalna konstrukcja, która powinna zapobiegać rękoczynom w trakcie spotkań podwyższonego ryzyka.

Sprawdź!  Szalony Reporter o sytuacji Bomby: "Jeszcze włodarzom nawet nie powiedział, wpadł do mnie i..."

Powinna, gdyż jak się okazało chwilę później – jeśli ktoś bardzo chce zrobić „dymy”, to jest ona niewielką przeszkodą. Natan Marcoń bowiem zobaczywszy Denisa Załęckiego okopał szybę z pleksi, która ich oddzielała. Ta wypadła z zawiasów, torując Torunianinowi drogę do rywala. We wszystko wmieszał się dodatkowo Denis Labryga i mieliśmy powtórkę z wcześniejszej zadymy!

Sprawdź wywiady po konferencji:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.