FAME MMA

Ferrari o rekordowych zarobkach w FAME! „Podpisałem największy kontrakt w historii polskiego MMA”

Amadeusz Roślik, który jest jedną z największych gwiazd freak fightów, stwierdził że podpisał rekordowy kontrakt, jeśli chodzi o polskie MMA.

„Ferrari” to zawodnik, który zawsze wzbudza ogromne emocje. Świetnie bowiem czuje się przed kamerami, a na konferencjach potrafi prowokować swoich rywali i wbić szpilki tak, by kibice nie mogli doczekać się konfrontacji w klatce.

Ma już za sobą wiele głośnych pojedynków, teraz w main evencie FAME 19 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Jest to mocno niespodziewane zestawienie, gdyż początkowo rywalem „Aroya” miał być Krzysztof Włodarczyk, jednak wycofał się z walki.

Co ciekawe, przy okazji ostatniego wywiadu po wczorajszym programie cage „Ferrari” stwierdził, że podpisał największy kontrakt w historii polskiego MMA. Ciężko jednak brać słowa freak fightera na poważnie, kiedy pod uwagę weźmie się gigantyczne gaże, jak za swoje walki mają zarabiać Mamed Khalidov, Michał Materla czy Mariusz Pudzianowski.

Dwóch z nich było bohaterami starcia, które zostało okrzyknięte najdroższą walką w Europie. Sam szef KSW potwierdził, że tylko za jeden pojedynek Mameda z Pudzianowskim gaże wyniosły łącznie kilka milionów złotych.

Sprawdź!  FAME: Porażka Arkadiusza Tańculi! Przegrywa pojedynek z Adrianem Polańskim! [WIDEO]

– Ja zarabiam kolosalne pieniądze. Podpisałem największy kontrakt w historii polskiego MMA. Nikt nie podpisał w historii polskiego MMA większego kontraktu.

Cały wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem obejrzysz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.