FAME MMA

Zadora mocno po ogłoszeniu walki z Pasternakiem! „Narobił w majtki i wycofał się z…”

Michał Pasternak wraca do klatki FAME i już podczas grudniowej gali wyjaśni głośny konflikt. Wiemy, w jakiej formule zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Pomiędzy zawodnikami od dłuższego czasu jest sporo złej krwi. Co jakiś czas atakują siebie w social mediach, a kiedy „Japoński Drwal” dołączył do największej polskiej federacji freakowej, kibice nie mieli wątpliwości, że prędzej czy później dojdzie do ich walki.

Panowie zmierzą się już 9 grudnia podczas FAME: Reborn. Początkowo mówiło się o pojedynku na zasadach K-1, czy też Muay Thai. Ostatecznie jednak starcie odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach. Możemy spodziewać się sporej przewagi warunków fizycznych „Wampira” oraz z całą pewnością mocnych wymian, które prawdopodobnie zakończą się nokautem.

Po ogłoszeniu starcia głos zabrał „Japoński Drwal”, który od razu wbił szpilkę w swojego rywala. Zarzucił Pasternakowi, że ten bał się stoczyć z nim pojedynek w formule boksu tajskiego:

– Miało być Muay Thai jak w One Championship, ale Wampir narobił w majtki i się wycofał z tej formuły, gdzie sam ją wybrał, tak samo, jak kategorię wagową. Dlatego tylko boks na rękawice do MMA. Tak czy siak, przyszedł czas rozliczeń – napisał na Instagramie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.