KSW

XTB KSW Colosseum 2. Wrzosek rozbije kolejnego kickboksera? Polak bardzo dużym faworytem!

Arkadiusz Wrzosek poznał rywala, z którym zmierzy się na XTB KSW Colosseum 2. Polak spotka się z rumuńskim kickbokserem Bogdanem Stoicą, co zwiastuje stójkową wojnę w klatce. Poznaliśmy też kursy bukmacherskie na to starcie.

Wczorajsze ogłoszenie KSW oznacza, że poznaliśmy pełną kartę walk gali na Stadionie Narodowym. Fani obejrzą aż trzy pojedynki mistrzowskie w kategoriach koguciej, średniej oraz lekkiej. Obędzie się hitowe starcie Pudzian vs Szpilka, a w main evencie wystąpi legenda polskiej federacji, Mamed Khalidov.

Po emocjonującej, wygranej 3-rundowej wojnie w Czechach, powróci też Arkadiusz Wrzosek. Zawodnik Uniq Fight Club ma dwa zwycięstwa w MMA z rzędu i już wkrótce matchmakerzy będą stawiali przed nim poważne wyzwania. Na XTB KSW Colosseum 2, podobnie jak wcześniej, otrzymał jednak typowego stójkowicza.

Bogdan Stoica to rumuński kickbokser, który stoczył w tej formule 60 walk. Aż 57 z nich zwyciężył, z czego 40 przed czasem. „Bucharest Bad Boy” zadebiutuje na Narodowym w nowej formule, jaką będzie dla niego MMA. Nie powinna nikogo zatem dziwić ogromna różnica w kursach bukmacherskich.

Sprawdź!  Dyrektor sportowy KSW wbił szpilkę Jóźwiakowi! "Niech każdy spojrzy na swoje grzechy. Wiedział, że..." [WIDEO]

Arkdiusz Wrzosek jest faworytem na XTB KSW Colosseum 2. Polak długo już trenuje wszystkie płaszczyzny, a przede wszystkim będzie miał za sobą ogromną rzeszę kibiców. Kurs na wygraną Warszawiaka wynosi 1.42. Jego rumuński oponent z kolei skazywany jest na sromotną porażkę, z kursem 2.70.

Kursy bukmacherskie na walkę Wrzosek vs Stoica

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.