KSW

XTB KSW 89: Wyniki na żywo i relacja LIVE!

Wyniki i relacja wszystkich walk XTB KSW 89. Hitowa gala zamykająca rok odbędzie się już dziś! W klatce dojdzie do takich pojedynków, jak Romanowski vs Janikowski, Pawlak vs Materla, czy wreszcie Bartosiński vs Parnasse. Zapraszamy poniżej do śledzenia wyników walk dzisiejszego wydarzenia.

Dzisiejszy event rozpalał emocje wszystkich kibiców MMA. W walce wieczoru XTB KSW 89 dojdzie do istnie historycznego pojedynku. Salahdine Parnasse staje przed życiową szansą, by sięgnąć po 3. pas polskiej organizacji. Naprzeciwko niego stanie jednak faworyzowany i niepokonany Polak, Adrian Bartosiński.

Wcześniej do klatki wejdzie żywa legenda i bijące serce KSWMichał Materla. Doświadczony fighter i były mistrz staje przed kolejną szansą w karierze, by zasiąść na tronie kategorii średniej. „Cipao” zbliża się do końca zawodowej kariery, ale to nadal niezwykle groźny przeciwnik. Paweł Pawlak nie odda jednak swojej korony za darmo!

Typy i kursy bukmacherskie na XTB KSW 89

Całą galę wytypować możecie w Fortunie. Na nowych użytkowników czeka fenomenalna oferta powitalna. Na start otrzymacie darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt, a do tego dochodzą aż trzy zakłady bez ryzyka. To 100, 200 oraz 300 zł, które bukmacher zwróci w przypadku przegranego kuponu!

Sprawdź!  Nowa formuła zagości w KSW na dłużej? "Różal" otwarty na rewanż z Pudzianowskim! "W takiej formule, bez obalanek. Pokazał, że ma stójkę wypracowaną"

Odbierz bonusy na XTB KSW 89!

TYPYKURSYBUKMACHER
Bartosiński – Parnasse1.60 – 2.34Fortuna
Pawlak – Materla1.22 – 4.29Fortuna
Romanowski – Janikowski1.52 – 2.53Fortuna

XTB KSW 89: Wyniki na żywo

Poniżej wyniki wszystkich walk gali XTB KSW 89: Bartosiński vs Parnasse. Wyniki i relacja będą aktualizowane na bieżąco od rozpoczęcia gali o godzinie 19:00.

Sprawdź!  Szymon Kołecki mocno o szansach Pudziana z De Friesem! "Co by nie robił, jak by się nie szkolił..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.