(VIDEO) Zaskakujące słowa Denisa Załęckiego! „Chwilę po gali w Krakowie miałem kolejne starcie…”
Denis Załęcki to zawodnik, który wzbudza wśród kibiców ogromne emocje. Ma wielu fanów, którzy go wspierają, ale także liczne grono hejterów.
„Bad Boy” ostatni pojedynek stoczył na gali High League 2 w Krakowie. W formule K-1 zmierzył się z Alanem Kwiecińskim i po całkowitej dominacji na pełnym dystansie trzech rund wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.
Pomiędzy Denisem i Alanem było bardzo dużo złej krwi. Zawodnicy mieli mocny konflikt, a podczas konferencji i spotkań twarzą w twarz Załęckiemu puszczały nerwy. Kilkukrotnie uderzył swojego przeciwnika, przez co spotkał się z krytyką Internautów.
W sieci mogliśmy przeczytać komentarze m.in. od osób, które rzucały wyzwanie Załęckiemu i zapewniały, że są gotowe wyjść z nim na tak zwaną solówkę. Denis w ostatnim Q&A dla fansportu.pl zdradził, że krótko po gali High League 2 w Krakowie stoczył kolejne starcie.
Zawodnik odpowiedział na wiele ciekawych pytań od kibiców, w tym m.in. dotyczących walki z Roberto Soldiciem czy „Don Kasjo”. Całą wypowiedź Denisa Załęckiego znajdziesz poniżej:
Źródło: fansportu.pl
- Wojsław Rysiewski wskazał kolejnego rywala Bartosińskiego. Po KSW 119 dyskusja trwa w najlepsze
- Pudzian zaczepił Marconia. Natan odpowiada: Po co ciągle grasz w te gierki?
- XTB KSW 119: Patryk Kaczmarczyk wygrał w Radomiu! Mistrz wagi piórkowej poddał Brichtę
- XTB KSW 119: Wrzosek odklepał duszenie klatką piersiową. Vojcak bliżej rewanżu z De Friesem
- XTB KSW 119: Daniel Rutkowski zwyciężył z Tarchilą w Radomiu



