KSW

(VIDEO) Borys Mańkowski komentuje porażkę na KSW 66: „Może i na papierze jestem przegranym, ale czuję się lepszy”

Borys Mańkowski zabrał głos po przegranej walce na KSW 66 i opublikował nagranie z najlepszymi unikami z całego pojedynku.

W main evencie „Diabeł Tasmański” zmierzył się z Marianem Ziółkowskim, a stawką pojedynku był mistrzowski pas kategorii lekkiej. Po pięciu odsłonach sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Golden Boya”, który na kartach punktowych wygrał trzy rundy.

W rozmowie z mediami Mańkowski przyznał, że był przekonany, iż to właśnie on wygrał ten pojedynek i werdykt był zaskoczeniem. W sieci pojawiło się wiele komentarzy dotyczących wyniku tego starcia. Każdy z sędziów punktował jednak dokładnie tak samo i nie ma mowy o kontrowersji.

– Od początku zakładałem, że to będzie bliska walka ze względu na to, że Marian ma taki styl i muszę kraść rundy. Wydawało mi się, że ukradłem większość tych rund – przyznał Mańkowski.

Teraz zawodnik zamieścił na swoim Instagramie nagranie z najlepszymi unikami z całej walki oraz obszerny wpis, w którym skomentował swoją porażkę:

– Nie każdy to dostrzeże, z drugiej strony, nie dziwie się… Praca nad swoim własnym stylem trwa. Już niebawem wyprawa, która ma mi w tym pomóc jeszcze bardziej. Może i na papierze jestem przegranym, ale JA czuje się lepszy. Może nie wygranym, bo niestety takim się czuje tylko wtedy, kiedy totalnie rozjadę swojego przeciwnika, stąd też brak uniesionych rąk i zadowolenia na twarzy prosto po walce, ale to z czego jestem zadowolony, to sam proces…

Proces, który sprawił, że rozwinąłem się pod KAŻDYM względem. Dlatego przestałem mówić na MMA sport, a zacząłem używać poprawnego terminu SZTUKA. Do rozwoju tego przyczynił się oczywiście mój TEAM, Dziękuje WAM! Nie muszę oznaczać, Wy wiecie. A teraz koniec pierdolenia, pora zakasać rękawy i zapierdalamy.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Maciej Kawulski o walce wieczoru KSW 62: "Patrząc na to, jak Akop trenuje, dostrzegam w niej potencjał"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.