Jan Błachowicz po pokonaniu Israela Adesanyi zanotował piąte zwycięstwo z rzędu. Na konferencji prasowej po gali UFC 259, jeden z dziennikarzy zapytał mistrza UFC o innego Polaka występującego na co dzień w kategorii półciężkiej, ale będącego mistrzem innej organizacji. Chodziło oczywiście o Tomasza Narkuna, który od kilku lat dzierży pas mistrzowski organizacji KSW.
Zagraniczny dziennikarz zapytał Jana Błachowicza o wspomnianego Żyrafę. Pytanie dotyczyło zdania Polaka na temat przyszłości Tomasza Narkuna.
Trenujemy razem czasami, pomagamy sobie na wzajem. Jesteśmy kumplami, to bardzo dobry zawodnik. Nie wiem jakie są jego plany, ale jeśli któregoś dnia postanowi udać się do UFC, to jestem przekonany, że będzie w topie dywizji półciężkiej. Naprawdę w to wierzę, ale wiadomo. Najpierw trzeba podpisać kontrakt.
Dziennikarz zadał też pytanie o to, czy Panowie czasami sprzeczają się o miano najlepszego półciężkiego w Polsce.
Nie ma o czym gadać. Jestem najlepszy nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Źródło: Youtube UFC
- Ostatnie spotkanie przed UFC Baku. Oleksiejczuk i Magomedov stanęli naprzeciw siebie
- Pimblett wskazał swój cel. McGregor jest kuszącą opcją, ale liczy się mistrzowski pas
- Oficjalne ważenie przed UFC Baku za nami. Michał Oleksiejczuk wypełnił limit
- Oleksiejczuk zrobił furorę w Azerbejdżanie. Zaskarbił serca prostym gestem
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329



