Oficjalne oświadczenie High League po przerwanej gali: „Żadna osoba, która wykupiła PPV, nie zostanie pokrzywdzona. Przygotujemy wyjątkowe wydarzenie”
Organizacja High League wydała oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych wydarzeń, jakie miały miejsce podczas sobotniej gali.
W Ergo Arenie miało dojść do pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem. Na starcie czekało wielu kibiców i duża część z nich wykupiła PPV właśnie dla tego zestawienia. Niestety już w trakcie innych walk na trybunach zaczęło dochodzić do awantur.
Kiedy zakończył się main event pomiędzy Alberto i Dubielem głos zabrał „Malik Montana”, który przekazał, że ze względów bezpieczeństwa walka wyczekiwana walka musi zostać przełożona. Następnie w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego wyjaśnił, że do Ergo Areny weszła policja, która nie pozwoliła na kontynuowanie gali.
Oświadczenie High Leauge
Organizacja High League zabrała głos po przerwanej gali i na swoich social mediach opublikowała oświadczenie. Federacja wyjaśniła, że najważniejsze w tej sytuacji było bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się w Ergo Arenie.
Dodatkowo High League potwierdziło, że pojedynek Załęckiego z Kubiszynem odbędzie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni i będzie mu towarzyszyć specjalna oprawa. Całe oświadczenie znajdziecie poniżej:
Oświadczenie HIGH League. pic.twitter.com/I8UjMu1flH
— HIGH League (@HIGHLeaguePL) June 5, 2022
Źródło: Twitter
- Oleksiejczuk zrobił furorę w Azerbejdżanie. Zaskarbił serca prostym gestem
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329
- Niepokojące sceny z udziałem Dustina Poiriera. Były mistrz UFC wydał oświadczenie
- Islam Makhachev ocenił styl Garry’ego. Mistrz UFC nie gryzł się w język przed UFC 330
- Laura Grzyb powraca na XTB KSW 120. Znamy rywalkę mistrzyni IBO



