Piotr Pająk w nowej organizacji! Zapowiada kolejną walk
Największa polska freakowa federacja FAME ma coraz większą konkurencję w postaci High League, czy Prime Show MMA, do którego przechodzą kolejni zawodnicy.
W gronie zawodników, którzy zdecydowali się przejść do Prime, znajduje się już m.in. „Don Kasjo”, „Popek”, czy też Norman Parke i „Lupa”. Co ciekawe, ten ostatni w mocnych słowach wypowiedział się na temat FAME. Stwierdził, że federacja w ogóle nie dba o tych zawodników, którzy nie wykręcają największych liczb, jeśli chodzi o zasięgi.
Kolejny zawodnik zmienia organizację
Do grona wspomnianych zawodników dołączył kolejny freak fighter. Piotr Pająk nadal ma kontrakt z FAME, jednak zdecydował się zawalczyć dla innej organizacji. Zawodnik we freak fightach zadebiutował w 2020 roku i od tego czasu stoczył dwa pojedynki.
Pająk dwukrotnie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Najpierw w kickboxingu, a następnie w MMA. Pierwsze starcie przegrał przez decyzję, jednak wielu kibiców uznaje werdykt za mocno kontrowersyjny. W rewanżu Pająk nie pozostawił niczego w rękach sędziów i poddał rywala w drugiej rundzie.
Teraz na swoich social mediach opublikował wpis, w którym przekazał, że zawalczy w innej federacji – Sesja za nami! Ogłoszenie kolejnej walki wkrótce. Jak myślicie, gdzie się odbędzie i z kim? – napisał.
Nie trudno jednak domyślić się, gdzie zawalczy Pająk. Jego wpis polubił prezes FEN, który jest także związany z federacją Prime. Dodatkowo na social mediach Pawła Jóźwiaka pojawiło się zdjęcie z tego samego, w którym znajdował się freak fighter.
Źródło: Instagram
- Wojsław Rysiewski wskazał kolejnego rywala Bartosińskiego. Po KSW 119 dyskusja trwa w najlepsze
- Pudzian zaczepił Marconia. Natan odpowiada: Po co ciągle grasz w te gierki?
- XTB KSW 119: Patryk Kaczmarczyk wygrał w Radomiu! Mistrz wagi piórkowej poddał Brichtę
- XTB KSW 119: Wrzosek odklepał duszenie klatką piersiową. Vojcak bliżej rewanżu z De Friesem
- XTB KSW 119: Daniel Rutkowski zwyciężył z Tarchilą w Radomiu



